Online satın almak için nasıl Bitcoin Cash,


/ Sat Bitcoin Cash BCH dolara doğru ve karlı, Bitcoin Cash oranı, Euro analiz, grafikler ve büyük harf satın almak için nasıl Bitcoin Cash, para


AdıBitcoin Cash
SembolBCH
Simge
Fiyat Usd385.013
1h değiştirin 0%
24 saat değiştir -5.26%
7d değiştir -5.51%
Fiyat Btc0.05053
Birim Usd 24 saat2664706750
Piyasa Değeri Usd6852356633
Mevcut Tedarik17797725
Toplam Arz17797725
Max Kaynağı21000000
AlgoritmaSHA-256
Kanıt TürüPoW
Tam PreminedHayır

Fiat para

#PazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1BCH/USDU.S. Dollar26332865982
2BCH/KRWSouth Korean Won962966690
3BCH/USDU.S. Dollar121718378
4BCH/EUREuro1219806127
5BCH/CNYChinese Yuan25335824
6BCH/TRYTurkish Lira63839300
7BCH/GBPU.K. Pound Sterling2786713
8BCH/JPYJapanese Yen3615580
9BCH/RUBRussian Rouble1466317
10BCH/IDRIndonesian Rupiah2255644
11BCH/BRLBrazilian Real3243626
12BCH/AUDAustralian Dollar4236651
13BCH/THBThai Baht2221712
14BCH/SGDSingapore Dollar2106270
15BCH/INRIndian Rupee483217
16BCH/MXNMexican Peso116614
17BCH/CADCanadian Dollar112349
18BCH/NZDNew Zealand Dollar110182
19BCH/UAHUkrainian Hryvnia27073
20BCH/CLPChilean Peso2256
21BCH/PENPeruvian Nuevo Sol115

Cryptocurrencies

#PazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1BCH/USDTTether491035652179
2BCH/BTCBitcoin92745993754
3BCH/ETHEthereum21143504517
4BCH/XRPXRP19972827
5BCH/DAIDai19356760
6BCH/TRXTRON13659712
7BCH/BTCBitcoin31561616
8BCH/CKUSDCK USD1861975
9BCH/HTHuobi Token1794579
10BCH/VETVeChain1551245
11BCH/USDTTether1124136
12BCH/WAVESWaves171705
13BCH/USDCUSD Coin219215
14BCH/KCSKuCoin Shares117219
15BCH/NEONEO18715
16BCH/LTCLitecoin28050
17BCH/XLMStellar1539
18BCH/CREDOCredo12

Bitcoin Cash - crypto para birimi, büyük harf 6852356633 dolar. Bitcoin Cash İşlem PoW içerir atama validators PoW madenciliği sistemi kullanır

İşlem doğrulama için, SHA-256 hash fonksiyonu kullanılır. Kripto borsaları kullanmak için Bitcoin Cash sembolü BCH. Son 24 saat içinde, Bitcoin Cash oranı düştü -5.26% ve dolaylı olarak pozisyonların zayıflaması gösterir 385.013 USD veya 0.05053017 BTC, Bitcoin Cash göre dün gerçekleşti tırnak.