Online satın almak için nasıl Bitcoin Cash,


/ Sat Bitcoin Cash BCH dolara doğru ve karlı, Bitcoin Cash oranı, Euro analiz, grafikler ve büyük harf satın almak için nasıl Bitcoin Cash, para


AdıBitcoin Cash
SembolBCH
Simge
Fiyat Usd214.896
1h değiştirin 0.13%
24 saat değiştir 1.4%
7d değiştir -2.57%
Fiyat Btc0.028392
Birim Usd 24 saat1078446738
Piyasa Değeri Usd3901198825
Mevcut Tedarik18153900
Toplam Arz18153900
Max Kaynağı21000000
AlgoritmaSHA-256
Kanıt TürüPoW
Tam PreminedHayır

Fiat para

#PazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1BCH/USDU.S. Dollar29223531170
2BCH/KRWSouth Korean Won1162383088
3BCH/TWDNew Taiwan Dollar 126333413
4BCH/EUREuro1821257296
5BCH/CNYChinese Yuan217660334
6BCH/TRYTurkish Lira65769377
7BCH/USDU.S. Dollar13043013
8BCH/JPYJapanese Yen4891488
9BCH/RUBRussian Rouble2400167
10BCH/IDRIndonesian Rupiah2255644
11BCH/MXNMexican Peso1138852
12BCH/AUDAustralian Dollar4126289
13BCH/BRLBrazilian Real3126187
14BCH/SGDSingapore Dollar2106270
15BCH/INRIndian Rupee483217
16BCH/THBThai Baht382260
17BCH/GBPU.K. Pound Sterling347579
18BCH/CADCanadian Dollar112349
19BCH/NZDNew Zealand Dollar110182
20BCH/CZKCzech Koruna110169
21BCH/UAHUkrainian Hryvnia11645
22BCH/CLPChilean Peso2256
23BCH/PENPeruvian Nuevo Sol115

Cryptocurrencies

#PazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1BCH/USDTTether681731392654
2BCH/BTCBitcoin100532863021
3BCH/ETHEthereum24173281897
4BCH/TRXTRON134997191
5BCH/PAXPaxos Standard120438126
6BCH/USDCUSD Coin416200738
7BCH/BTCBitcoin37194954
8BCH/VETVeChain1958697
9BCH/XRPXRP2867745
10BCH/HTHuobi Token1133859
11BCH/USDTTether1124136
12BCH/WAVESWaves171705
13BCH/KCSKuCoin Shares117219
14BCH/QTUMQtum19151
15BCH/NEONEO18715
16BCH/LTCLitecoin28050
17BCH/XLMStellar1539
18BCH/DOGEDogecoin154

Bitcoin Cash - crypto para birimi, büyük harf 3901198825 dolar. Bitcoin Cash İşlem PoW içerir atama validators PoW madenciliği sistemi kullanır

İşlem doğrulama için, SHA-256 hash fonksiyonu kullanılır. Kripto borsaları kullanmak için Bitcoin Cash sembolü BCH. Son 24 saat içinde, Bitcoin Cash oranı gül 1.4% ve dolaylı olarak pozisyonların güçlendirme gösterir 214.896 USD veya 0.02839243 BTC, Bitcoin Cash göre dün gerçekleşti tırnak.