Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1BitcoinBTC6701.11143371476811158141913361728283717282837 -0.05% -0.9% 2.96%
2TetherUSDT0.9994370.000153031716618280484094828064217363080109502 -0.11% 0.03% -0.26%
3XRPXRP0.5707940.0000852165545688227227933623980906910699991841593 0.74% 10.72% 104.13%
4EthereumETH237.8570.035579174097425624291786631102127628102127628 -0.24% -2.42% 8.84%
5EOSEOS5.885690.0008861636193653338768429062451181006245120 0.34% -2.29% 10.03%
6Bitcoin CashBCH479.5060.07172537207540183257937111736327517363275 -0.33% -2.23% 8.3%
7LitecoinLTC60.06360.00898428240508335084222205841183158411831 -0.17% -1.19% 7.06%
8DashDASH203.4390.03043168671418169576638883354928335492 0.05% -3.27% 7.47%
9CK USDCKUSD0.9895120.000148163183777000 -0.13% 0.13% 0.12%
10Ethereum ClassicETC11.36440.00171610981151190352651104743645104743645 -0.27% -2.1% 1.17%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1The Rock Trading1410543205254242
2Binance3001355020416
3BitMEX11187400000
4Huobi206868000897
5OKEx464648015140
6Upbit241548465440
7Bitfinex50421728265
8Bitstamp14357229956
9Bittrex276310976577
10Kraken56293397957
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1The ChampCoinTCC/BTCBitcoin7119325870156
2BitcoinBTC/USDU.S. Dollar21012089969822
3BitcoinBTC/JPYJapanese Yen892442633494
4BitcoinBTC/USDTTether46939910504
5Infinity EconomicsXIN/BTCBitcoin176853647259
6XRPXRP/USDTTether17638726832
7EOSEOS/USDTTether19638635038
8XRPXRP/KRWSouth Korean Won6634303085
9EthereumETH/USDTTether41583661773
10BitcoinBTC/TRYTurkish Lira165541059486
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.