Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1TetherUSDT1.006380.00009423010710886396170929839365804334220057493 0.11% 0.46% 0.03%
2BitcoinBTC10728.71219532085761911915283421782052517820525 -0.94% 3.99% -14.18%
3EthereumETH227.2150.021224763710697224293940522106920498106920498 -0.53% 0.46% -27.6%
4LitecoinLTC89.95990.008408321337342556393633736268753762687537 -0.98% 1.73% -25.84%
5EOSEOS4.262140.000398190014740639357741559234266731020126679 -0.84% -0.1% -28.61%
6Bitcoin CashBCH306.930.028688189057148254923186621789436317894363 -1.37% 6.11% -27.13%
7XRPXRP0.3136780.0000291280313884133521938324256659617399991588101 -0.36% 0.33% -21.51%
8Bitcoin SVBCHSV116.6490.0293996213544700021000000 -5.19% 67.35% 37.8%
9Cosmo CoinCOSM0.0608950.00001555883923040847547670780889923000000 4.56% 10.77% 158.52%
10TRONTRX0.0248370.00000253826232316561985766668207219199281283754 -0.95% 0.35% -27.87%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1Bitinka916718749201
2Huobi4522714740229
3Binance3001355020416
4DOBI trade271277115768
5BitMEX11187400000
6Fatbtc811111913822
7OKEx464648015140
8IDAX145568413293
9Upbit241548465440
10Coineal59491688980
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1The ChampCoinTCC/BTCBitcoin7119325870156
2BitcoinBTC/USDTTether9015781748753
3EthereumETH/USDTTether795488591730
4EthereumETH/BTCBitcoin1603651956468
5BitcoinBTC/USDU.S. Dollar2123431057390
6BitcoinBTC/JPYJapanese Yen932740976645
7EOSEOS/USDTTether542285658466
8LitecoinLTC/USDTTether552032290508
9LitecoinLTC/BTCBitcoin1191831552510
10Bitcoin CashBCH/USDTTether471369593372
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.