Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1TetherUSDT1.006250.00009716910257186413072182641050469564495057493 0.02% 0.39% 0.1%
2BitcoinBTC10347.91138954856821856091814741793687517936875 -0.04% 0.13% -1.57%
3EthereumETH188.3310.018192711590591220292654837107749811107749811 0.05% 4.09% 3.76%
4LitecoinLTC70.48340.006808258204046844587503316325961763259617 -0.18% 2.61% 0.27%
5EOSEOS4.055330.000392238713907437787796669318058491028505860 0.26% 9.38% 11.77%
6Bitcoin CashBCH305.2560.029486133778939054959095931800425018004250 -0.05% 2.46% -0.12%
7XRPXRP0.2629020.0000251082800631113112311854302443351199991355092 0.22% 2.76% 0.26%
8Bitcoin SVBCHSV116.6490.0293996213544700021000000 -5.19% 67.35% 37.8%
9TRONTRX0.01580.00000260579659310535602436668207219199281283754 -0.33% 2.14% 0.61%
10Cosmo CoinCOSM0.0608950.00001555883923040847547670780889923000000 4.56% 10.77% 158.52%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1Bitinka916718749201
2Binance3001355020416
3BitMEX11187400000
4Huobi5101121123066
5Fatbtc811111913822
6OEX261102921563
7Bithumb921036713822
8DOBI trade37650867194
9OKEx464648015140
10IDAX145568413293
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1The ChampCoinTCC/BTCBitcoin7119325870156
2BitcoinBTC/USDTTether1108531936503
3EthereumETH/USDTTether1033307086843
4BitcoinBTC/USDU.S. Dollar2052560756600
5BitcoinBTC/JPYJapanese Yen962316725363
6EthereumETH/BTCBitcoin1752086729717
7EOSEOS/USDTTether651865483788
8LitecoinLTC/USDTTether761248138548
9MakerMKR/EUREuro11215077665
10LitecoinLTC/BTCBitcoin138981480664
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.