Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1BitcoinBTC3634.0415241927956635462560201748640017486400 0.09% -0.89% -3.48%
2TetherUSDT1.016620.000283792225008203156757919983539662580062243 -0.07% -0.25% -0.59%
3EthereumETH121.7020.033512250741929512708527527104423157104423157 0.15% -2.23% -7.58%
4EOSEOS2.44160.00067267177211522126857989062451181006245120 0.32% 0.04% -2.92%
5Bitcoin SVBCHSV116.6490.0293996213544700021000000 -5.19% 67.35% 37.8%
6LitecoinLTC30.93690.00851956428974118580338206005885060058850 0.27% -2.86% -9.98%
7XRPXRP0.3276590.00009421656684134472699314104040509599991724864 0.27% -1.19% -3.64%
8Bitcoin CashBCH130.1640.03584217828593622871596761757142517571425 0.17% 0.42% -5.06%
9DashDASH70.84240.01950817170552260733706485730708573070 0.24% -1.29% -5.06%
10ZcashZEC53.47410.01472516635526130438905356922695692269 -0.1% -2.37% -3.04%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1Bitinka916718749201
2Binance3001355020416
3BitMEX11187400000
4Huobi206868000897
5OKEx464648015140
6UPbit241548465440
7ZBG11466344252
8Bitfinex50421728265
9Bitstamp14357229956
10Bittrex276310976577
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1The ChampCoinTCC/BTCBitcoin7119325870156
2MakerMKR/USDU.S. Dollar25411282842
3BitcoinBTC/USDU.S. Dollar2324547266387
4BitcoinBTC/JPYJapanese Yen762153687650
5BitcoinBTC/USDTTether721842214652
6MakerMKR/EUREuro11215077665
7EthereumETH/USDTTether62972409353
8EthereumETH/BTCBitcoin151962466924
9MixinXIN/BTCBitcoin201822557136
10BitcoinBTC/TRYTurkish Lira167552016058
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.