Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1BitcoinBTC7451.32133994800001278923105001716371217163712 -0.03% 1.53% 17.33%
2TetherUSDT0.9996290.0001342006660000265615454726571403463080109502 0.12% 0.05% -0.05%
3EthereumETH465.1710.062505132181000046911546183100847960100847960 -0.06% 1.49% 4.35%
4Bitcoin CashBCH793.380.106606477811000136865289591725091317250913 -0.18% 2.55% 10.46%
5EOSEOS8.118230.0010914573650007275147692896149492900000000 -0.47% 2.1% 12.99%
6LitecoinLTC83.73080.01125123582800048157901125751515757515157 -0.26% 0.96% 7.63%
7TRONTRX0.0357120.00000520565900023479702646574811164599000000000 -0.24% 1.7% 3.72%
8DashDASH252.5670.033938173547000207322998582086348208634 -0.44% 4.03% 10.84%
9XRPXRP0.4531490.000061149870000178158626513931568347699991900487 -0.19% 0.73% 2%
10Ethereum ClassicETC16.32140.0021931369510001684598612103214100103214100 -0.29% 0.22% -1.7%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1Binance3001355020416
2BitMEX11187400000
3Huobi206868000897
4OKEx464648015140
5Upbit241548465440
6Bitfinex50421728265
7Bitstamp14357229956
8Bittrex276310976577
9Kraken56293397957
10Poloniex99282598639
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1BitcoinBTC/USDU.S. Dollar20427303518298
2BitcoinBTC/USDTTether472841692180
3BitcoinBTC/JPYJapanese Yen952777129275
4Fabric TokenFT/USDTTether12241490000
5EOSEOS/USDTTether15527997492
6EthereumETH/BTCBitcoin125493175113
7EthereumETH/USDTTether39480620612
8BitcoinBTC/TRYTurkish Lira151474123714
9Fabric TokenFT/BTCBitcoin1347250000
10Bitcoin CashBCH/USDTTether20311210095
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.