Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1BitcoinBTC4044.1419720564456711754089651759962517599625 0.03% -0.14% 3.48%
2TetherUSDT1.007060.0002498876932483202538653120111874632580057493 -0.26% -0.82% -0.2%
3EthereumETH138.880.034383449946982014625914160105313078105313078 0.17% -0.94% 4.11%
4LitecoinLTC59.90840.014832193120098736522021966096313660963136 1.41% -1.09% 6.18%
5EOSEOS3.714070.000919141912386633658616979062451181006245120 0.62% -1.49% 2.46%
6XRPXRP0.31530.000078670303484131373084374166601755399991672219 -0.04% -0.76% 1.07%
7Bitcoin SVBCHSV116.6490.0293996213544700021000000 -5.19% 67.35% 37.8%
8Cosmo CoinCOSM0.0608950.00001555883923040847547670780889923000000 4.56% 10.77% 158.52%
9GroestlcoinGRS0.5836410.000149472724518420841077210620972106209 5.02% 47.29% 145.51%
10Bitcoin CashBCH158.2370.03917540109118627980248961768248817682488 0.47% -2% 22.83%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1Bitinka916718749201
2Binance3001355020416
3BitMEX11187400000
4OKEx464648015140
5UPbit241548465440
6Huobi412507890912
7Coineal59491688980
8ZBG11466344252
9Bitfinex50421728265
10Bitstamp14357229956
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1The ChampCoinTCC/BTCBitcoin7119325870156
2MakerMKR/USDU.S. Dollar25411225110
3BitcoinBTC/USDTTether853995569590
4BitcoinBTC/USDU.S. Dollar2352360494349
5BitcoinBTC/JPYJapanese Yen842251762528
6EthereumETH/USDTTether791945080124
7EthereumETH/BTCBitcoin1621283928144
8MakerMKR/EUREuro11215077665
9EOSEOS/USDTTether37989961381
10LitecoinLTC/BTCBitcoin120844030790
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.