Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1BitcoinBTC8884.39161952400001509695518431699267516992675 -0.72% 1.88% 8.18%
2TetherUSDT0.999150.0001143115950000228519674422871408142580109970 0.03% -0.24% -0.02%
3EthereumETH620.8010.0709262321310000614449409399897687298976872 -0.58% 5.51% 19.72%
4RippleXRP0.8835690.0001011111680000345676888273912279496899992362643 -1.8% 5.05% 33.58%
5EOSEOS11.4850.00131210608600009290707774808942775900000000 -2.07% 8.09% 37.14%
6Bitcoin CashBCH1168.170.133462931476000199609442521708736317087363 -0.6% 11.01% 52.05%
7LitecoinLTC148.4790.01696337016500083443026845619853856198538 -1.71% 2.73% 14.23%
8TRONTRX0.0528970.000006368119000347786471265748111645100000000000 -2.33% 2.89% 27.06%
9MithrilMITH0.996050.0001141974060003034307803046340841000000000 -4.95% 1.91% 49.22%
10CardanoADA0.2865180.00003316800300074285723962592707053831112483745 -2.89% 2.65% 33.7%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1Binance3001355020416
2BitMEX11187400000
3Huobi206868000897
4OKEx464648015140
5Upbit241548465440
6Bitfinex50421728265
7Bitstamp14357229956
8Bittrex276310976577
9Kraken56293397957
10Poloniex99282598639
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1BitcoinBTC/USDU.S. Dollar15514310907115
2BitcoinBTC/JPYJapanese Yen473306190716
3BitcoinBTC/USDTTether36911008502
4EthereumETH/BTCBitcoin103563199274
5RippleXRP/KRWSouth Korean Won6541008432
6BitcoinBTC/TRYTurkish Lira125492855919
7EOSEOS/USDTTether10390014739
8EthereumETH/USDTTether30379230917
9BitcoinBTC/EUREuro159298338140
10BitcoinBTC/BRLBrazilian Real152280282036
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.