Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1BitcoinBTC4529.518560729218787515452841738635017386350 1.93% -6.97% -28.7%
2TetherUSDT0.9781590.0002166147545091176696841718064217362580109502 0.16% -0.49% -0.41%
3EthereumETH133.9250.029556328992693013838278135103328371103328371 1.48% -10.04% -35.12%
4XRPXRP0.4350350.0000961574704368175438102374032734170499991780039 1.36% -11.2% -14.48%
5EOSEOS3.736490.000825136880644133861725059062451181006245120 1.48% -8.92% -28.39%
6LitecoinLTC33.48410.0073962168053819837527295924468859244688 1.36% -10.07% -32.77%
7Ethereum ClassicETC5.591340.001234341744047593717450106185201106185201 1.99% -11.26% -39.09%
8QtumQTUM2.371940.00052332025808321122288589050836101050836 0.72% -7.7% -35.96%
9NEONEO8.909260.00196620118502357910169665000000100000000 0.6% -11.39% -41.64%
10StellarXLM0.1945290.000043156802960372522006219149935895104483100707 1.94% -13.98% -23.63%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1Binance3001355020416
2BitMEX11187400000
3Huobi206868000897
4OKEx464648015140
5Upbit241548465440
6Liquid165521702917
7GDAX20494580578
8ZBG11466344252
9Bitfinex50421728265
10Bitstamp14357229956
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1The ChampCoinTCC/BTCBitcoin7119325870156
2BitcoinBTC/USDU.S. Dollar2267824331056
3BitcoinBTC/JPYJapanese Yen883290087311
4BitcoinBTC/USDTTether592839219865
5EthereumETH/USDTTether491050684520
6EOSEOS/USDTTether20982934505
7Infinity EconomicsXIN/BTCBitcoin194894611977
8EthereumETH/BTCBitcoin134855311682
9EthereumETH/USDU.S. Dollar96770090085
10BitcoinBTC/TRYTurkish Lira167555405055
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.