Pazar kapaklar, satın almak için ne tavsiye cryptocurrency online


Top 10 sikke

#AdıSembolFiyat UsdFiyat BtcBirim Usd 24 saatPiyasa Değeri UsdMevcut TedarikToplam Arz1h değiştirin 24 saat değiştir 7d değiştir
1BitcoinBTC7929.961224922985591404644553651771313717713137 0.33% 0.14% -1.39%
2TetherUSDT1.00290.00012721242832923287403879228657169153220057493 0.09% -0.09% 0.02%
3EthereumETH251.370.0317371081007837726684624095106156812106156812 0.44% 0.5% 21.18%
4LitecoinLTC90.97190.011497338768683756280923676186625161866251 0.3% -0.46% -0.09%
5Bitcoin CashBCH408.7660.051658259917701872735362161779388817793888 0.34% 1.44% 3.55%
6EOSEOS6.232180.000788223814848156867961729124891761012489179 0.31% -0.06% 5.24%
7XRPXRP0.3933580.000051892985368165669446244211667767399991626524 0.16% -0.85% 4.12%
8TRONTRX0.0285820.00000462604166319058858196668207219199281283754 1.01% 1.76% 9.46%
9Bitcoin SVBCHSV116.6490.0293996213544700021000000 -5.19% 67.35% 37.8%
10NEONEO11.84530.00149759575227376994680265000000100000000 -0.07% 5.46% 14.35%
Daha cryptocurrencies

Top 10 borsaları

#AdıÇiftBirim Usd
1Bitinka916718749201
2DOBI trade252243205364
3Binance3001355020416
4BitMEX11187400000
5Huobi4391127099376
6Fatbtc811111913822
7OKEx464648015140
8IDAX145568413293
9Upbit241548465440
10GDAX47524573468
Daha fazla değişim

En iyi 10 pazardan

#Para birimiPazarPara birimiDeğişim miktarBirim Usd
1The ChampCoinTCC/BTCBitcoin7119325870156
2BitcoinBTC/USDTTether9911523588946
3EthereumETH/USDTTether905610534257
4EthereumETH/BTCBitcoin1764045979112
5BitcoinBTC/USDU.S. Dollar2443714379624
6BitcoinBTC/JPYJapanese Yen842685105834
7LitecoinLTC/USDTTether632135607754
8LitecoinLTC/BTCBitcoin1331988204248
9EOSEOS/USDTTether561909615784
10Bitcoin CashBCH/USDTTether491444031731
Daha piyasalar

Bu sitede amaçlanan, iki para dünyasında yeni başlayanlar için, ve yetenekli tüccarlar için. Bir yerde temel kavramlar ve cryptocurrencies, kripto cüzdan ve çeşitleri, değişim ve değiştiriciler şifreleme ile tanışmak için gerekli olabilecek tüm bilgileri topladık. Kolayca para oranları ve büyük küçük harfleri onların izleyebilirsiniz.
Web sitesinde verilen bilgiler bulmakta ve hatta Kripto-para satın almak için bir itiraz değildir. Dijital para birimleri yatırım riskli bir iştir ve bazı temel bilgi gerektirir anlamak için faydalıdır.
2000 cryptocurrency hakkında tırnak işaretleri takip ediyoruz, ve bu liste sürekli güncelleniyor.