Stellar, sådan at købe online


Stellar, sådan at købe / sælge XLM korrekt og rentabelt, Stellar sats til Dollar, Euro analytics, diagrammer og kapitalisering af Stellar mønt


NavnStellar
SymbolXLM
Ikon
Pris Dkk0.0556341
Ændre 1h -0.01%
Ændre 24h 0.91%
Ændre 7d -6.95%
Pris Btc0.000008
Volumen Usd 24 timer188401868
Markedsværdi Usd1115730000
Til Rådighed Levering20054779554
Samlede Udbud50000000000
Antal Levering0
AlgoritmeN/A
Bevis TypeN/A
Fuldt PreminedIngen

Fiat valutaer

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1XLM/USDU.S. Dollar1126551017
2XLM/KRWSouth Korean Won922048985
3XLM/CNYChinese Yuan114737409
4XLM/TRYTurkish Lira74473949
5XLM/EUREuro94192428
6XLM/CADCanadian Dollar1449706
7XLM/THBThai Baht2232571
8XLM/PHPPhilippine Peso110220
9XLM/AUDAustralian Dollar26027
10XLM/INRIndian Rupee15484
11XLM/PLNPolish Zloty15127
12XLM/CLPChilean Peso13799
13XLM/UAHUkrainian Hryvnia13538
14XLM/ARSArgentine Peso12632
15XLM/BRLBrazilian Real11491
16XLM/MXNMexican Peso1479
17XLM/HKDHong Kong Dollar149

Lad os starte

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1XLM/USDTTether38361165932
2XLM/BTCBitcoin63128472386
3XLM/ETHEthereum2676300351
4XLM/USDCUSD Coin1493477
5XLM/BITCNYbitCNY1212337
6XLM/BNBBinance Coin1179716
7XLM/CKUSDCK USD168947
8XLM/USDSStronghold USD17801

Stellar - crypto valuta, kapitalisering, som er 1115730000 dollars. Stellar bruger N/A minedrift system N/A, som indebærer tildeling af transaktionen validatorer

For transaktionen validering, bruges N/A hash-funktion. Stellar symbol for hjælp på crypto udvekslinger er XLM. I løbet af de sidste 24 timer, Stellar sats har rose af 0.91% og udgjorde 0.0556341 USD eller 7.5E-6 BTC, som indirekte angiver styrkelse af positioner, i forhold til Stellar citater i går.