Bitcoin Cash, sådan at købe online


Bitcoin Cash, sådan at købe / sælge BCH korrekt og rentabelt, Bitcoin Cash sats til Dollar, Euro analytics, diagrammer og kapitalisering af Bitcoin Cash mønt


NavnBitcoin Cash
SymbolBCH
Ikon
Pris Dkk225.928
Ændre 1h 0.71%
Ændre 24h -0.37%
Ændre 7d -3.09%
Pris Btc0.027105
Volumen Usd 24 timer1262224091
Markedsværdi Usd4079861465
Til Rådighed Levering18058250
Samlede Udbud18058250
Antal Levering21000000
AlgoritmeSHA-256
Bevis TypePoW
Fuldt PreminedIngen

Fiat valutaer

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDU.S. Dollar28187980218
2BCH/CNYChinese Yuan217660334
3BCH/EUREuro1613701703
4BCH/KRWSouth Korean Won1111029102
5BCH/TWDNew Taiwan Dollar 16366039
6BCH/TRYTurkish Lira51941139
7BCH/USDU.S. Dollar1661034
8BCH/RUBRussian Rouble2400794
9BCH/JPYJapanese Yen4383295
10BCH/IDRIndonesian Rupiah2255644
11BCH/GBPU.K. Pound Sterling3130507
12BCH/SGDSingapore Dollar2106270
13BCH/AUDAustralian Dollar494884
14BCH/INRIndian Rupee483217
15BCH/BRLBrazilian Real244591
16BCH/THBThai Baht215225
17BCH/MXNMexican Peso114003
18BCH/CADCanadian Dollar112349
19BCH/NZDNew Zealand Dollar110182
20BCH/UAHUkrainian Hryvnia12363
21BCH/CZKCzech Koruna11021
22BCH/CLPChilean Peso2256
23BCH/PENPeruvian Nuevo Sol115

Lad os starte

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDTTether62549684254
2BCH/BTCBitcoin98385115666
3BCH/ETHEthereum24157628603
4BCH/TRXTRON125096403
5BCH/PAXPaxos Standard Token121192575
6BCH/USDCUSD Coin416193753
7BCH/BTCBitcoin37188728
8BCH/VETVeChain1910323
9BCH/XRPXRP1864225
10BCH/HTHuobi Token1272513
11BCH/USDTTether1124136
12BCH/WAVESWaves171705
13BCH/KCSKuCoin Shares117219
14BCH/NEONEO18715
15BCH/LTCLitecoin28050
16BCH/XLMStellar1539
17BCH/QTUMQtum1532
18BCH/DOGEDogecoin154

Bitcoin Cash - crypto valuta, kapitalisering, som er 4079861465 dollars. Bitcoin Cash bruger PoW minedrift system PoW, som indebærer tildeling af transaktionen validatorer

For transaktionen validering, bruges SHA-256 hash-funktion. Bitcoin Cash symbol for hjælp på crypto udvekslinger er BCH. I løbet af de sidste 24 timer, Bitcoin Cash sats har faldt af -0.37% og udgjorde 225.928 USD eller 0.02710466 BTC, som indirekte angiver svækkelse af positioner, i forhold til Bitcoin Cash citater i går.