Bitcoin Cash, sådan at købe online


Bitcoin Cash, sådan at købe / sælge BCH korrekt og rentabelt, Bitcoin Cash sats til Dollar, Euro analytics, diagrammer og kapitalisering af Bitcoin Cash mønt


NavnBitcoin Cash
SymbolBCH
Ikon
Pris Dkk415.117
Ændre 1h 0.16%
Ændre 24h -1.21%
Ændre 7d 6.41%
Pris Btc0.045157
Volumen Usd 24 timer1516762387
Markedsværdi Usd7408163181
Til Rådighed Levering17845950
Samlede Udbud17845950
Antal Levering21000000
AlgoritmeSHA-256
Bevis TypePoW
Fuldt PreminedIngen

Fiat valutaer

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDU.S. Dollar25238819871
2BCH/KRWSouth Korean Won728953371
3BCH/EUREuro1121565615
4BCH/CNYChinese Yuan25335824
5BCH/USDU.S. Dollar14206055
6BCH/TRYTurkish Lira33441076
7BCH/GBPU.K. Pound Sterling21439705
8BCH/RUBRussian Rouble1466317
9BCH/JPYJapanese Yen4459722
10BCH/THBThai Baht2290030
11BCH/IDRIndonesian Rupiah2255644
12BCH/BRLBrazilian Real3226811
13BCH/AUDAustralian Dollar4156115
14BCH/SGDSingapore Dollar2106270
15BCH/INRIndian Rupee483217
16BCH/MXNMexican Peso116614
17BCH/CADCanadian Dollar112349
18BCH/NZDNew Zealand Dollar110182
19BCH/UAHUkrainian Hryvnia26075
20BCH/CLPChilean Peso2256
21BCH/PENPeruvian Nuevo Sol115

Lad os starte

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDTTether45796004804
2BCH/BTCBitcoin86646440123
3BCH/ETHEthereum22163045593
4BCH/DAIDai18329528
5BCH/XRPXRP16058099
6BCH/TRXTRON15196770
7BCH/BTCBitcoin31554019
8BCH/CKUSDCK USD1859196
9BCH/HTHuobi Token1794579
10BCH/VETVeChain1550954
11BCH/USDTTether1124136
12BCH/WAVESWaves171705
13BCH/USDCUSD Coin219215
14BCH/KCSKuCoin Shares117219
15BCH/NEONEO18715
16BCH/LTCLitecoin28050
17BCH/XLMStellar1539
18BCH/CREDOCredo12

Bitcoin Cash - crypto valuta, kapitalisering, som er 7408163181 dollars. Bitcoin Cash bruger PoW minedrift system PoW, som indebærer tildeling af transaktionen validatorer

For transaktionen validering, bruges SHA-256 hash-funktion. Bitcoin Cash symbol for hjælp på crypto udvekslinger er BCH. I løbet af de sidste 24 timer, Bitcoin Cash sats har faldt af -1.21% og udgjorde 415.117 USD eller 0.04515724 BTC, som indirekte angiver svækkelse af positioner, i forhold til Bitcoin Cash citater i går.