Bitcoin Cash, sådan at købe online


Bitcoin Cash, sådan at købe / sælge BCH korrekt og rentabelt, Bitcoin Cash sats til Dollar, Euro analytics, diagrammer og kapitalisering af Bitcoin Cash mønt


NavnBitcoin Cash
SymbolBCH
Ikon
Pris Dkk144.904
Ændre 1h 0.36%
Ændre 24h 1.64%
Ændre 7d 18.38%
Pris Btc0.036371
Volumen Usd 24 timer336195698
Markedsværdi Usd2555466946
Til Rådighed Levering17635538
Samlede Udbud17635538
Antal Levering21000000
AlgoritmeSHA256
Bevis TypePoW
Fuldt PreminedIngen

Fiat valutaer

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDU.S. Dollar20133673272
2BCH/KRWSouth Korean Won88280362
3BCH/EUREuro116697658
4BCH/CNYChinese Yuan25352525
5BCH/TRYTurkish Lira53296335
6BCH/USDU.S. Dollar12915055
7BCH/RUBRussian Rouble1466317
8BCH/JPYJapanese Yen3458205
9BCH/IDRIndonesian Rupiah2255644
10BCH/GBPU.K. Pound Sterling2178935
11BCH/AUDAustralian Dollar3122993
12BCH/SGDSingapore Dollar2106270
13BCH/INRIndian Rupee483217
14BCH/THBThai Baht282518
15BCH/BRLBrazilian Real335318
16BCH/MXNMexican Peso116614
17BCH/CADCanadian Dollar112349
18BCH/NZDNew Zealand Dollar110182
19BCH/UAHUkrainian Hryvnia22734
20BCH/CLPChilean Peso2256
21BCH/PENPeruvian Nuevo Sol115

Lad os starte

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDTTether35326077366
2BCH/BTCBitcoin82299903862
3BCH/ETHEthereum1924828089
4BCH/BTCBitcoin34270838
5BCH/XRPXRP14095606
6BCH/CKUSDCK USD11462302
7BCH/DAIDai1652054
8BCH/USDTTether1124136
9BCH/WAVESWaves171705
10BCH/KCSKuCoin Shares117219
11BCH/USDCUSD Coin113276
12BCH/NEONEO18715
13BCH/LTCLitecoin28050
14BCH/CREDOCredo13916
15BCH/XLMStellar1539

Bitcoin Cash - crypto valuta, kapitalisering, som er 2555466946 dollars. Bitcoin Cash bruger PoW minedrift system PoW, som indebærer tildeling af transaktionen validatorer

For transaktionen validering, bruges SHA256 hash-funktion. Bitcoin Cash symbol for hjælp på crypto udvekslinger er BCH. I løbet af de sidste 24 timer, Bitcoin Cash sats har rose af 1.64% og udgjorde 144.904 USD eller 0.03637089 BTC, som indirekte angiver styrkelse af positioner, i forhold til Bitcoin Cash citater i går.