Bitcoin Cash, sådan at købe online


Bitcoin Cash, sådan at købe / sælge BCH korrekt og rentabelt, Bitcoin Cash sats til Dollar, Euro analytics, diagrammer og kapitalisering af Bitcoin Cash mønt


NavnBitcoin Cash
SymbolBCH
Ikon
Pris Dkk214.896
Ændre 1h 0.13%
Ændre 24h 1.4%
Ændre 7d -2.57%
Pris Btc0.028392
Volumen Usd 24 timer1078446738
Markedsværdi Usd3901198825
Til Rådighed Levering18153900
Samlede Udbud18153900
Antal Levering21000000
AlgoritmeSHA-256
Bevis TypePoW
Fuldt PreminedIngen

Fiat valutaer

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDU.S. Dollar29223531170
2BCH/KRWSouth Korean Won1162383088
3BCH/TWDNew Taiwan Dollar 126333413
4BCH/EUREuro1821257296
5BCH/CNYChinese Yuan217660334
6BCH/TRYTurkish Lira65769377
7BCH/USDU.S. Dollar13043013
8BCH/JPYJapanese Yen4891488
9BCH/RUBRussian Rouble2400167
10BCH/IDRIndonesian Rupiah2255644
11BCH/MXNMexican Peso1138852
12BCH/AUDAustralian Dollar4126289
13BCH/BRLBrazilian Real3126187
14BCH/SGDSingapore Dollar2106270
15BCH/INRIndian Rupee483217
16BCH/THBThai Baht382260
17BCH/GBPU.K. Pound Sterling347579
18BCH/CADCanadian Dollar112349
19BCH/NZDNew Zealand Dollar110182
20BCH/CZKCzech Koruna110169
21BCH/UAHUkrainian Hryvnia11645
22BCH/CLPChilean Peso2256
23BCH/PENPeruvian Nuevo Sol115

Lad os starte

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDTTether681731392654
2BCH/BTCBitcoin100532863021
3BCH/ETHEthereum24173281897
4BCH/TRXTRON134997191
5BCH/PAXPaxos Standard120438126
6BCH/USDCUSD Coin416200738
7BCH/BTCBitcoin37194954
8BCH/VETVeChain1958697
9BCH/XRPXRP2867745
10BCH/HTHuobi Token1133859
11BCH/USDTTether1124136
12BCH/WAVESWaves171705
13BCH/KCSKuCoin Shares117219
14BCH/QTUMQtum19151
15BCH/NEONEO18715
16BCH/LTCLitecoin28050
17BCH/XLMStellar1539
18BCH/DOGEDogecoin154

Bitcoin Cash - crypto valuta, kapitalisering, som er 3901198825 dollars. Bitcoin Cash bruger PoW minedrift system PoW, som indebærer tildeling af transaktionen validatorer

For transaktionen validering, bruges SHA-256 hash-funktion. Bitcoin Cash symbol for hjælp på crypto udvekslinger er BCH. I løbet af de sidste 24 timer, Bitcoin Cash sats har rose af 1.4% og udgjorde 214.896 USD eller 0.02839243 BTC, som indirekte angiver styrkelse af positioner, i forhold til Bitcoin Cash citater i går.