Bitcoin Cash, sådan at købe online


Bitcoin Cash, sådan at købe / sælge BCH korrekt og rentabelt, Bitcoin Cash sats til Dollar, Euro analytics, diagrammer og kapitalisering af Bitcoin Cash mønt


NavnBitcoin Cash
SymbolBCH
Ikon
Pris Dkk263.421
Ændre 1h -1.1%
Ændre 24h -6.42%
Ændre 7d -12.87%
Pris Btc0.050194
Volumen Usd 24 timer1377906221
Markedsværdi Usd4675613802
Til Rådighed Levering17749588
Samlede Udbud17749588
Antal Levering21000000
AlgoritmeSHA-256
Bevis TypePoW
Fuldt PreminedIngen

Fiat valutaer

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDU.S. Dollar22199216653
2BCH/KRWSouth Korean Won919112974
3BCH/USDU.S. Dollar115805830
4BCH/EUREuro129737929
5BCH/CNYChinese Yuan25335824
6BCH/TRYTurkish Lira63513546
7BCH/RUBRussian Rouble1466317
8BCH/JPYJapanese Yen3339432
9BCH/IDRIndonesian Rupiah2255644
10BCH/GBPU.K. Pound Sterling2207556
11BCH/AUDAustralian Dollar3119436
12BCH/SGDSingapore Dollar2106270
13BCH/THBThai Baht2101678
14BCH/BRLBrazilian Real389905
15BCH/INRIndian Rupee483217
16BCH/MXNMexican Peso116614
17BCH/CADCanadian Dollar112349
18BCH/NZDNew Zealand Dollar110182
19BCH/UAHUkrainian Hryvnia21751
20BCH/CLPChilean Peso2256
21BCH/PENPeruvian Nuevo Sol115

Lad os starte

#MarkedetValutaUdveksling qtyVolumen Dkk
1BCH/USDTTether46708752057
2BCH/BTCBitcoin91411607981
3BCH/ETHEthereum21136741974
4BCH/XRPXRP16733025
5BCH/BTCBitcoin33913543
6BCH/CKUSDCK USD1869733
7BCH/DAIDai1652054
8BCH/TRXTRON1497143
9BCH/HTHuobi Token1312286
10BCH/USDCUSD Coin2164255
11BCH/USDTTether1124136
12BCH/WAVESWaves171705
13BCH/KCSKuCoin Shares117219
14BCH/NEONEO18715
15BCH/LTCLitecoin28050
16BCH/XLMStellar1539
17BCH/CREDOCredo115

Bitcoin Cash - crypto valuta, kapitalisering, som er 4675613802 dollars. Bitcoin Cash bruger PoW minedrift system PoW, som indebærer tildeling af transaktionen validatorer

For transaktionen validering, bruges SHA-256 hash-funktion. Bitcoin Cash symbol for hjælp på crypto udvekslinger er BCH. I løbet af de sidste 24 timer, Bitcoin Cash sats har faldt af -6.42% og udgjorde 263.421 USD eller 0.05019411 BTC, som indirekte angiver svækkelse af positioner, i forhold til Bitcoin Cash citater i går.